Opłata pocztowa z Niemiec do Polski

System zaoferuje wszystkie dostępne opcje wysyłki dla każdej przesyłki i można je zmienić w razie potrzeby, w tym adresy dostawy dla każdej wysyłki.

Metody wysyłki z Niemiec, szczególnie dla Polski

  • Geis Parcel & GLS (zalecane do ekspresowych przesyłek): dla cennych przedmiotów do 1000 EUR z wymogiem szybszego wysyłania. Czas wysyłki jest w większości przypadków porównywany z przewoźnikami pocztowymi. Przesyłki są przewożone przez Republikę Czeską.
  • Deutsche Post - Small Package: dla małych i mniej wartościowych przedmiotów.
  • Deutsche Post - Weltpaket: za cenne przedmioty z wymogiem szybszego wysyłania.
  • UPS Standard (zalecane do ekspresowych przesyłek): Planowana dostawa w ustalonym dniu w oparciu o pochodzenie i miejsce docelowe. W przypadku przesyłek do 500 EUR z wymogiem szybszego wysyłania. Czas tranzytu jest bardzo wiarygodny.
  • Czech Post & Polish Post - Ordinary & Registered Mail: dla drobnych i mniej wartościowych rzeczy do 1 kg przy bardzo niskim koszcie z Niemiec do Polski.

Geis Parcel & GLS
Przesyłki są przewożone przez Republikę Czeską

Idealny wybór, gdy prędkość musi być zrównoważona z ekonomią. Wygodna obsługa od drzwi do drzwi. Obejmuje odpowiedzialność w wysokości do 1000 EUR w przypadku utraty lub uszkodzenia oraz śledzenia przesyłek. Maksymalna wartość standardowa przesyłki: 1000 EUR.
Zwykły czas tranzytu: 2 - 3 dni roboczych.

Postage from Germany

Deutsche Post

Deutsche post - small package:
Do najmniejszych przedmiotów do 2 kg można przesłać dowód dostawy lub bez niego. W przypadku regularnej wysyłki przesyłka nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie. Listy są w rzeczywistości wrzucone do skrzynki pocztowej, choć przekazane osobiście. Dla co najmniej minimalnej ochrony i śledzenia zalecamy wysyłanie najmniejszych liter i kopert wraz z dowodem doręczenia.
Zwykły czas tranzytu: 7 dni roboczych (priority)

UPS

UPS Standard:
Idealny wybór, gdy prędkość musi być zrównoważona z ekonomią. Wygodna obsługa od drzwi do drzwi. Obejmuje odpowiedzialność w wysokości do 500 EUR w przypadku utraty lub uszkodzenia oraz śledzenia przesyłek. Maksymalna wartość standardowa przesyłki: 1000 EUR.
Zwykły czas tranzytu: 1 - 2 dni roboczych.

Postage from Germany

UPS Standard - European Transit Time Map
Mapa czasowa tranzytu, która ilustruje liczbę dni roboczych wymaganych do dostarczenia przez serwis UPS Standard w Europie. Dni tranzytu są oparte na kraju pochodzenia i kodzie pocztowym. Aby uzyskać najświeższe informacje, zapoznaj się z Oblicz czas.

UPS Transit Time From Zittau, Germany

Czech Post

Ordinary & Registered Mail:
Do najmniejszych przedmiotów do 1 kg można wysłać bez dowodu dostawy. W przypadku zwykłej wysyłki przesyłka nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie. Listy są w rzeczywistości wrzucone do skrzynki pocztowej, choć przekazane osobiście. Dla co najmniej minimalnej ochrony i śledzenia zalecamy wysyłanie najmniejszych listów i paczek wraz z dowodem doręczenia (Registered Mail). Poczta Zarejestrowana zawiera śledzenie przesyłek online.
Zwykły czas tranzytu: 4 - 6 dni roboczych (priority)

Postage from Germany

Czy potrzebujesz trochę pomocy?
Skontaktuj się z nami przez e-mail: support@mailboxde.com (PO - PI, 8 - 16 h)